İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Adana Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Personel Listesi

                İl Müdürlüğü Personel Listesi

               ADI SOYADI

                UNVANI

Gültekin GENÇ

İl Afet ve Acil Durum Müdürü

Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Ahmet ONGUN

Şube Müdür V.

Mehmet KÖYMEN Sivil Savunma Uzman V.

Savaş ADIYAMAN

Şef V.

Ayşe ANGAY Şef V.

Mehmet GÖKSU

Şef V.

Mehmet Metin YEŞİL

V.H.K.İ.

Ayben ARKAN V.H.K.İ
Aytül Handan EVYAPAN V.H.K.İ.

Bilal KARAMAN

Muhasebeci

Serhat UNVAN

Ambar Memuru

Nuri KOCA

Ambar Memuru

Atilla CİNGÖZ

Arama ve Kurtarma Teknisyeni

Sebahattin FİLİKÇİ

Arama ve Kurtarma Teknisyeni

Arzu PALA

Santral Memuru

Mehtap GENÇTÜRK

Santral Memuru

İbrahim GÖZE

Şoför

Gani Mutlu TÜRKER

Sürekli İşçi

Hasan AYDEMİR Sürekli İşçi
Melike YILDIRIM Sürekli İşçi
Fazlı ODABAŞ Sürekli İşçi
Süleyman ALCAN Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Fesih ACAR Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Yunus KOÇAK Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Ahmet ÖKMEN Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Erkut ER Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Ergün POSTALLI Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Hakan GENÇ Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Süleyman AYAN Sürekli İşçi  ( Güvenlik Görevlisi )
Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Şube Müdürlüğü
Ahmet ONGUN Şube Müdür V.
Seher KOYUNCU Sivil Savunma Uzman V.
Hasan AKALIN Mühendis
Sibel Bilge

Enformasyon Memuru

Ayhan Kaldırım Enformasyon Memuru

Uğur BÜYÜKER

Enformasyon Memuru

Ayşegül BOZDOĞAN

Arama ve Kurtarma Teknisyeni

Nurettin TAŞDEMİR

Arama ve Kurtarma Teknisyeni

Sercan DAĞTOROS Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Planlama ve Risk Azaltma Şube Müdürlüğü
Cennet Beste ÖNEL Şube Müdür V.
Seda BAYAR ÖCAL Mühendis

Hürü KAZAN

Mühendis

Hüseyin ÜSTÜNER Mühendis
Özlem ATMA Mühendis
Melih DİZDAR Mühendis
Fatih KURT Şehir Plancısı
Gamze ÖZTÜZ Mimar
İyileştirme Şube Müdürlüğü
Cennet Beste ÖNEL Şube Müdür V.
Erkunt MAVİŞ Mühendis
İbrahim ŞİMŞEK Mühendis
Hakan KAYA Mühendis
Agah TAT Mühendis
Erhan KILLIOĞLU Mühendis
Mustafa KAFADAR Mühendis
Hüseyin KAFALI Mühendis
Tuba SERİNKAYA Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü
Işıl İNAL Şube Müdür V.
Mustafa DUMAN Şef V.
Mehmet KULA Çözümleyici
Harun DAVARCI Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Ramazan SUN Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Eğitim Şube Müdürlüğü
Cihan YÜZER Şube Müdür V.
Mustafa SARITUNÇ Şef V.
Hikmet EROĞLU Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Ali ELKAN Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Berat YETKİN Arama ve Kurtarma Teknisyeni
İbrahim KAYIRALI Arama ve Kurtarma Teknisyeni
Uğur YILDIRIM Arama ve Kurtarma Teknisyeni